Какво търсят изневеряващите?

Какво търсят изневеряващите?

Анкета на сайта за извънбрачни връзки AshleyMadison.com показа, че мъжете предпочитат да изневерят с жена с по-ниско социално положение, но жените не винаги търсят мъж с по-висок статут.

83,1% от мъжете от средната класа искат да изневерят с жена от работническата класа, 51,8 на сто от аристократите търсят жена от средната класа, а 42,4% от аристократите - работничка.

„Въпреки променящата се социоикономическа среда, мъжете още искат да са Алфа партньор във връзката - каза основателят на сайта Ноел Байдърман. - Мъжете искат някой да им се възхищава, някой, на когото да направят впечатление, защото повечето не са самоуверени."

При слабия пол е различно. Жените от работническата класа още търсят своя мистър Дарси - богат аристократ. Това признават 67% от тях.

"За жените, които имат финансови проблеми, един флирт с аристократ може да донесе блясък и бягство, откъсване от ежедневието, а може би и някаква сигурност" - коментира Байдърман.

За разлика от тях само 40,7% от жените от средната класа искат афера с аристократ, докато 53,6% изрично посочват, че предпочитат партньорът де е от тяхната черга, предаде БТА. „Жените от средната класа обикновено са финансово независими и по-добре образовани. Техните нужди са различни. Те искат интимност и споделени преживявания с равен, а не някой да ги завладее като в романите на Джейн Остин" - каза Байдърман.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Тръмп заплашва с допълнителни 10% мита страните, които се присъединяват към „антиамериканската“ политика на БРИКС
Бизнесът на Шуменското плато иска компенсации заради издирването на черния леопард
Германският президент обеща подкрепа за запазване на свободата на Литва
Врeмето: Горещините продължават
На днешната дата 7 юли. Европейски ден на шоколада
Революцията в управлението: Защо добрите мениджъри нарушават всяко правило?
Броят на нелегалните мигранти, които пристигат на Крит от Либия, се увеличава
Петролът поевтиня, след като ОПЕК+ обяви по-голямо от очакваното увеличение на производството през август