Почина американският актьор Том Сайзмор

Почина американският актьор Том Сайзмор

Американският актьор Том Сайзмор, известен с ролите си във филмите "Спасяването на редник Райън" и "Жега", почина на 61-годишна възраст, съобщи мениджърът му, цитиран от Би Би Си.

Сайзмор се прочу през 90-те години на миналия век, като често играеше поддържащи роли на яки мъжаги - обикновено военни, полицаи или престъпници. Участвал е в известни филми като "Родени убийци", "Пърл Харбър" и "Блек Хоук".

Актьорът имаше проблеми с наркотиците и получи присъда за домашно насилие. Сайзмор беше в кома след като на 18 февруари получи мозъчна аневризма.

Роден в работнически квартал на Детройт, Сайзмор пробива в Холивуд с малка роля във филма на Оливър Стоун "Роден на четвърти юли" през 1989 г. Стоун отново го ангажира в противоречивия "Родени убийци" за ролята на жестокия детектив Джак Сканети. По-късно играе с Робърт де Ниро в "Жега".

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Зеленски в извънредно обръщение: Украйна е изправена пред труден избор, но и най-твърдият метал се огъва
Изследване: Окото може да се „рестартира“ и да възстанови увреденото зрение
На фокус следващите седем дни: Черен петък и нов бюджет
18+: Pornhub поиска от техногигантите механизъм за контрол на възрастта
Холивудската звезда с два „Оскара“-а Кевин Спейси загуби дома си и изнася концерти по клубове
Восъчна фигура на принцеса Даяна се появи в музея Гревен
Как да се уверите, че другите ще запомнят казаното от вас?
На днешната дата, 22 ноември. Рождениците днес