Opel с най-силни продажби в Германия от 2008 г.
През януари и февруари общият обем на продажбите на Opel в Германия достигна 36 600 леки автомобила. Това е с 1 300 автомобила повече в сравнение със същия период на 2017 г. и е най-добрият резултат в този период за последните десет години.
Най-голяма заслуга за големите продажби имат кросоувърите от гамата X. Обемът на продажбите на моделите Opel Mokka X, Opel Grandland X и Opel Crossland X през първите два месеца от годината достигна около 9 740 екземпляра
„Този резултат показва ясно, че нашата моделна офанзива работи. Ние сме по-добре позиционирани от всякога в бързорастящия SUV сегмент благодарение на нашето семейство от X-модели. Разбира се, ние искаме и ще продължим да се възползваме от това свое предимство и през останалите месеци на годината. 2018 е първата година, през която Mokka X, Crossland X и Grandland X са на разположение на нашите клиенти за пълни 12 месеца”, заяви Юрген Келер, изпълнителен директор по продажбите, маркетинга и следпродажбеното обслужване на Opel Германия.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 17 юни. Имен ден празнуват Мануил, Емануил, Емануила, Емануела
На днешната дата |Rolls-Royce сключи сделка за изграждане на малки ядрени реактори в Швеция
Компании |Президентът на FIFA посети съблекалнята на Иран и подкрепи играчите
Спорт |Крахът на социалния консерватизъм и опасностите пред Европа
Общество |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |"Уникредит Булбанк" и Банка ДСК държат най-много от парите на държавните институции
България | Advertorial |На днешната дата, 17 юни. Имен ден празнуват Мануил, Емануил, Емануила, Емануела
На днешната дата |Русия пуска свой колайдер
Свят | Advertorial |Коренна промяна на валутния пазар
Финанси | Advertorial |Кометата Джонсън се приближава до Земята
Вселена | Advertorial |Samsung създаде микро карта с памет от 256 GB
Технологии |Съществуват 5 стадия на любовта. Но повечето хора не преминават през третия
Маркетинг | Advertorial |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.