Силвър Стар пусна онлайн платформа за употребявани автомобили

Политика за бисквитки

Силвър Стар пуснаонлайн платформа за употребявани автомобили, където потребителите могат да разгледат офертите за всички налични предложения в дилърствата на генералния дистрибутор.

„Силвър Стар даде начало на бизнеса си с употребявани автомобили в средата на 2017 година и днес съм доволен от темповете, с които се развива“, сподели Ролф-Юрген Заерле, главен изпълнителен директор на Силвър Стар.

„Гордеем се с факта, че можем да предложим на клиентите употребявани автомобили Mercedes-Benz от настоящата моделна гама с доказана история и не повече от един предишен собственик. Голямо предимство за клиента е, че предлагаме и обратно изкупуване, както и оперативен и финансов лизинг, съвместно с доказани професионални финансови институции В допълнение, за автомобили Mercedes-Benz на възраст до една година, клиентът получава същите лизингови условия като за нов”, допълни той.

Силвър Стар предлага употребявани автомобили по програмата на Даймлер - Mercedes-Benz Certified. Автомобилите са на възраст до 48 месеца и пробег до 100 000 километра, гаранция минимум 48 месеца от датата на първа регистрация и пробег до 200 000 км. Минималният пробег до техническо обслужване е минимум 6 месеца или 7500 км.

В дилърствата на Силвър Стар се предлага широка гама от автомобили на склад, които могат да бъдат разгледани на новата интернет платформа. Но предложенията на Силвър Стар не се изчерпват с наличностите в България. 

В платформата може да се направи запитване за конкретен модел и клиентът ще получи информация за всички автомобили в програмата на Даймлер, които могат да бъдат доставени от Силвър Стар.

Активните предложения за употребявани автомобили може да разгледате ТУК!

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

До 7,15% годишна доходност: Румъния привлича спестяванията на гражданите с нови държавни облигации
България за втори пореден месец е на първото място в ЕС по ръст в производството на услуги
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Звездите за бизнеса от 10 до 16 август: Баланс между амбициите и реалните възможности
25 безполезни, но много любопитни факти
Севернокорейска хакерска група разработва инструменти с изкуствен интелект за кибератаки
Кипърският природен газ може да потече към Европа още през март 2028 г.
Как да подходите при конфликт между вашите ценности и изискванията в работата?
България за втори пореден месец е на първото място в ЕС по ръст в производството на услуги
Работна група към социалното министерство обсъжда нови видове трудови договори
Спор с медиите: Тръмп заплаши с дълги присъди разпространителите на новини за недостиг на боеприпаси в САЩ
Унгария очаква рестарт на АЕЦ „Пакш“, след като нивото на Дунав започна да се покачва
Продажби на оръжие и кибератаки: Властта на лидера Ким Чен Ун докара „неочаквани“ 22 млрд. долара в Северна Корея
Япония подготвя отговор на намерението на Русия да кръсти остров от Курилите на легендарния шпионин Рихард Зорге
Иран постави нови условия за отварянето на Ормузкия проток
Производител на тоалетна хартия в САЩ пуска производство от листата на растението хеспералое
Шефът на Palantir Алекс Карп нарече AI индустрията „марксистка“
NASA сглоби кораба „Орион“ за първия етап от пътуването до Луната
Руски въздушни удари около Киев убиха трима души, Зеленски е на знакова визита в Сърбия
В Нидерландия купуват все повече електромобили заради данъчното облагане
Как да подходите при конфликт между вашите ценности и изискванията в работата?
Зеленски: Готови сме за преговори във всякакви формати и очакваме Уиткоф и Къшнър да бъдат активни
Кувейт обсъжда с други държави от Персийския залив изграждането на петролопровод, който да заобиколи Ормузкия проток
Пица, паста, протеини и картофи – как италианските деца станаха толкова затлъстели
До 7,15% годишна доходност: Румъния привлича спестяванията на гражданите с нови държавни облигации
САЩ разполагат система за противоракетна отбрана в Израел след атаката на Иран
"ЕМКО": Изключва се човешка грешка за взривовете във военния завод край Трявна
Нов център за лични документи отваря врати в София
Всички инвестират в AI, но почти никой не печели от него. Каква е причината?
Продажбата на евро от САЩ в подкрепа на йената е изненадала Европейската централна банка