Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|3агорка с 3 златни медала за качество от института Monde Selection
 
                      Ариана Лагер, Ариана Тъмно и Загорка Специално бяха отличени със златни медали и сертификати за най-високо качество от световната класация World Quality Selection 2018, провеждана ежегодно от института Monde Selection. Водещият пивовар в България бе награден с престижните международни награди за качество, популярни като „Нобелови награди за храни и напитки“.
Сред критериите, на базата на които се провежда независимата оценка в категория Бири, води и безалкохолни напитки, попадат съотношение между вкус и после вкус, аромат, визуални аспекти, опаковка, както и обща оценка за хармоничност. Показателите се изчисляват въз основа на съвкупността от потребителски очаквания и нагласи и препоръките на Научния борд на Monde Selection. Според уникалната методология на института, продуктите се оценяват индивидуално, а не чрез сравнение едни с други.
Monde Selection е международен институт по качеството, основан през 1961 година в Брюксел. Ежегодно, институтът събира панел от независими и международно признати експерти, сред които готвачи със звезда Michelin, енолози, нутриционисти, диетолози, инженери. В рамките на няколко месеца те оценяват качествата на продукти от цял свят и награждават най-добрите. 8-членно жури провежда анализа и оценяването във всяка една от седемте отделни категории.
За оценката на продуктите в категория Бири, води и безалкохолни напитки, в която се откроиха продуктите на „Загорка“ АД – Ариана Лагер, Ариана Тъмно и Загорка Специално, Monde Selection си сътрудничи с най-добрите белгийски бирени експерти, професионални дегустатори и химически инженери от Culinary Academy of France, Euro-toques, Master Chefs of Belgium, International Vine and Wine Organisation (O.I.V), Jurés-Experts Piqueurs Brokers и др. Отличията бяха излъчени сред повече от 1000 компании от 92 държави, които участваха с над 3000 различни продукта.
Със своите висококачествени продукти „Загорка“ АД принадлежи към традиционните победители в своята категория. Компанията участва за първи път в Monde Selection с марката Загорка през 1981 година. Оттогава насам продуктите на пивоварната получават общо 45 отличия, от които: златни и сребърни медали, трофеи за качество, голямата награда – злато. Всички грамоти и медали, спечелени през годините, могат да бъдат видени в музейната експозиция на пивоварната в Стара Загора – „Светът на Загорка“, където почитателите на кехлибарената напитка могат да проследят не само развитието и отличията на компанията, но и интересни детайли от историята на бирата, както и някои от тънкостите, съпътстващи пивоварния процес.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Лидерите раждат ли се, или се създават?
Лидерство |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 31 октомври. Рождениците днес
На днешната дата |Китай потвърди плановете си да изпрати астронавти на Луната до 2030 г.
Любопитно |Големите победители: Кои са финалистите в "Мениджър на годината 2025"?
Мениджър на годината 2025 |Китай потвърди плановете си да изпрати астронавти на Луната до 2030 г.
Любопитно |Лидерите раждат ли се, или се създават?
Лидерство |Белгия и Русия си размениха в социалните мрежи заплахи с унищожение
Свят |На днешната дата, 31 октомври. Рождениците днес
На днешната дата |Как богатите увеличават глобалните вредни емисии, дори когато ги намаляват у дома
Свят |Цитат на деня
Цитат на деня |Как изглеждат бюрата на Стив Джобс, Бил Гейтс и Марк Зукърбърг?
Маркетинг | Advertorial |Тръмп: Намаляването на американското военно присъствие в Румъния "не е много голямо"
Свят |ADVERTORIAL
 
						Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
 
						Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
 
						 
                 
                			   
              	 
                           
                         
                                     
                                     
                                     
                                     
                                     
                                     
                                     
                                     
	                       
                               
                               
                           
                               
                               
                           
                               
                              
Коментари
Няма въведени кометари.