KFC създаде конзола за игра с камера за подгряване на храна

KFC създаде конзола за игра с камера за подгряване на храна

Веригата за бързо хранене KFC пусна нова конзола за игра, предлагаща вградена камера за подгряване на пилешко.

Идеята за KFConsole е част от партньорството на компанията с производителя на компютърен хардуер Cooler Master, пише CNN.

Задвижваната от чип на Intel конзола с класическата форма на кофата, в която KFC предлага своите популярни продукти, има специален отдел, поддържащ храната топла.

Пилешкото остава топло заради изградената охладителна система, която позволява хардуерът да поддържа нормална температура, като същевременно използва топлината, произведена от компонентите, за затопляне на камерата.

Конзолата успява да подкара игри с виртуална реалност и е съвместима с 4K дисплеи според характеристиките, публикувани от Cooler Master.

Това не е първата колаборация на KFC с други брандове – през февруари компанията си партнира с Crocs за производството на лимитирана серия обувки, щамповани със снимка на пържено пилешко месо.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

El Pais: ЕС нарича срещата Тръмп - Путин в Будапеща „политически кошмар“
Тръмп: Стига кръвопролития! Войските на Москва и Киев да спрат там където са в момента
Нобелов лауреат по физика, с важен принос в науката на XX в., почина на 103 години
Важни решения по пътя към успеха
Президентът на Унгария пристига на официално посещение у нас
На днешната дата, 19 октомври. Ден на българския лекар
Защо автоматизацията с чатботове е ключът към успеха на вашия бизнес: Преглед на възможностите и ролята на AI-Masters агенцията
Продажбата вече не е достатъчна - време е да се предизвикат емоции