Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|TELUS International придоби компания с 1800 служители
TELUS International ще придобие на 100% Xavient Information Systems. Компанията вече притежава мажоритарен дял в дружеството и ще изкупи останалите дялове до 31 декември 2020 г. След сделката фирмата ще се казва Xavient Digital - powered by TELUS International
Близо 1 800 служители на Xavient, разположени в офиси в САЩ и Индия, се присъединяват към екипа на компанията. Така общият брой на служителите на аутсорсинг доставчика в Европа, Северна и Южна Америка и Азия става 30 000 души.
Новото партньорство дава възможност на TELUS International да разшири IT портфолиото си, предоставяйки IT консултиране и услуги от ново поколение, дигитални трансформации ръководени от изкуствен интелект, както и услуги свързани с дизайн на потребителски интерфейс и изживяване (UI/UX), облачни услуги и други.
И двете компании наскоро получиха признание за приноса си в индустрията – TELUS International беше обявен за доставчик на услуги на годината, по време на церемонията Call Center Week Excellence Awards през 2017 г., а Xavient получи две златни отличия по време на престижните IT World Awards същата година. Новото дружество е съсредоточено върху партньорство с клиенти в бързо развиващите се технологии, пътувания и хотелиерство, телекомуникации и здравеопазване.
Ключови думи
|
|
Мениджърът на националите на Англия повика за Световното вратар без нито един мач във Висшата лига
Спорт |Турция връща ценни антики с помощта на изкуствен интелект
Свят |Акциите на Super Micro се сринаха, след като САЩ повдигнаха обвинения срещу нейни служители за контрабанда на AI чипове в Китай
Технологии |Alibaba отчете 66% спад на печалбата, залага на приходи до 100 млрд. долара от изкуствен интелект
Компании |НАСА връща Artemis II на стартовата площадка за априлския полет
Любопитно |Димитър Хаджидимитров: Още следващата седмица дизелът ще бъде над 1,60 евро
Общество |На днешната дата, 20 март. Честита пролет!
На днешната дата |Правилото 10-80-10 на Стив Джобс е още по-полезно в епохата на AI
Техники за успех |Времето: Посрещаме астрономическата пролет с облаци и валежи
България |Израел започва нова вълна от атаки срещу Иран
Свят |Тръмп сравни атаката срещу Пърл Харбър с действията на САЩ в Иран
Свят |Министър Трайков: Никой не трябва да плаща за ток и стотинка повече от потребеното
Политика |България е втора в ЕС по ръст на почасовите възнаграждения през четвъртото тримесечие на 2025 г.
ЕС |ADVERTORIAL
УниКредит дава начало на второто издание на ESG обучителната си програма си програма Skills for Transition
Системата на Кока-Кола в България с престижно отличие от БФБЛ за принос към обществото и устойчивото развитие
Коментари
Няма въведени кометари.