62 снегорина чистят софийските улици от заледяването

62 снегорина чистят софийските улици от заледяването

Още от 3,30 часа е започнала обработката със смеси против заледяване на основните пътни артерии в София, както в центъра на града, така и в кварталите, съобщи Столичната община.

Продължава почистването на районите „Банкя“, „Връбница“, „Кремиковски“, „Панчарево“, „Триадица“ и „Студентски“. Градският транспорт се движи нормално по всички маршрути. В планинските райони е избутана снежната маса. На терен през нощта са работили 62 снегорина.

Шест екипа на дирекция „Аварийна помощ и превенция“ ще наблюдават критичните участъци на реките и ще следят нивата на общинските язовири заради предстоящото топене на снега днес.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 10 до 16 ноември
Обвинения: Висшите шефове на BBC подадоха оставки заради монтаж на реч на Тръмп
Времето: Облачно и дъждовно
Южна Корея намалява данъка върху дивидентите и планира по-строги цели за намаляване на емисиите до 2035 г.
"Търкиш еърлайнс" иска пълен контрол върху "СънЕкспрес"
Деница Сачева: Следващата седмица ще има нов Съвет за тристранно сътрудничество, на който вероятно ще бъдат обсъдени всички параметри на бюджета
Правителството на САЩ е напът да възстанови работата си, след като Сенатът прие важно споразумение
Великобритания изпраща военни експерти и техника на Белгия за борба с дронове