„Бърза помощ”: Най-малко шест души са загинали при катастрофата край Вакарел

„Бърза помощ”: Най-малко шест души са загинали при катастрофата край Вакарел

Най-малко шест души са загинали при тежката катастрофа край Вакарел. Това заяви пред Нова телевизия Катя Сунгарска от „Бърза помощ”. 20 души са ранени, като някой са в критично състояние.

По последна информация сблъскали са се кола и автобус на "Юнион Ивкони" в посока София. В резултат на сблъсъка, автобусът се е преобърнал в канавката. По думите на главния секретар на МВР старши комисар Младен Маринов ситуацията е много напрегната.

Организирани са медицински и екипи на пожарната  и полицията за оказване на помощ на пострадалите пътници. Ранените ще бъдат транспортирани в Окръжна болница и в "Пирогов" в столицата. На мястото на инцидента са изпратени 14 линейки

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Изследователи откриха микроби, които са в капан на арктическите ледове вече 40 000 години
"За нас боклукът е злато": Как мафията превърна Неапол в депо за токсични отпадъци
Учени от Обединеното кралство направиха рядко откритие, свързано с гъбите
Навици за постигане на висока емоционална интелигентност
Министерството на обраната предлага военното обучение да излезе от класните стаи
Тръмп може да се позове на закон за извънредно положение, за да изпрати армията в американски градове
Франция потъна в още по-дълбока политическа криза. Какво предстои?
Пореден случай: Бившият директор на руското издателство "Правда" загина след падане от прозорец