Кои улици са затворени днес заради председателството

Общество

Районът около НДК е затворен. По 12 главни улици в центъра дори и пешеходците минават след проверка на КПП-та.

От 08.00 ч. до приключване на мероприятията престоят и паркирането ще бъдат забранени по улиците „Доспат”, между бул. „Витоша” и ул. „Баба Неделя”; „Баба Неделя”; „Д-р Христо Стамболски” и "Гурко", между "Раковски" и "Княз Александър I".

В интервала между 11.00 и 12.00 ч. средствата на градския транспорт няма да спират на спирката на бул. „Черни връх”.

Шофьорите със стикери за паркиране по улиците, по които са въведени ограничения заради председателството, но не могат да намерят свободно място, ще имат право да паркират в съседната подзона. 

Проблеми с трафика може да има и по основни трасета като „Цариградско шосе” и булевард „Брюксел” заради придвижването на европейските делегации.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Работна група към социалното министерство обсъжда нови видове трудови договори
ЕК отпуска още 3,47 млрд. евро за Украйна за осигуряването на изтребители, дронове, ракети и средства за ПВО
САЩ искат Азия да използва техните AI модели, но Китай доминира при по-евтините предложения
Сигнал за бомба опразнил столичния мол на "Цариградско шосе"
ЕС обвини компанията Temu, че e възпрепятствала проверка на Европейската комисия в Ирландия
Земетресението в Япония върна назад възстановяването на историческия замък Кумамото
10 гатанки за деца, които затрудняват и възрастните
В Нидерландия купуват все повече електромобили заради данъчното облагане
Елементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
Старите трамваи по линии 20 и 22 в София ще останат поне още 2 години