„Ловецът на мигранти“ Низамов е прострелян в Бургас

Общество

Петър Низамов-Перата, добил известност като „ловец на мигранти“, е бил прострелян късно снощи в бургаския квартал „Изгрев“.

Местната полиция съобщи, че 32-годишният Низамов е улучен в краката. Откаран е в болница, където раните му са били обработени хирургически Инцидентът е станал около 22,10 ч. във вторник, до бл.41 А в к-с "Изгрев", където Низамов живеел от няколко месеца.

Мъжът е прострелян два пъти, приет е в болница с две огнестрелни рани. Няма опасност за живота му според лекарите, допълва областната дирекция на МВР.

Дарик цитира потребител на социалните мрежи, че е имало опит за убийството на Низамов. Самият той също публикува коментари в социалните мрежи като веднъж посочва, че стрелците са били двама, втори път - че са били трима и са искали да го убият.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Близо 40% от японските марки, класирани в Global 500, отбелязват двуцифрен ръст през 2026 г.
Три въпроса, които трябва си зададете преди голяма промяна в кариерата
Стоковите пазари запазиха относително спокойствие при търговията със зърнени култури
Как да предлагате бизнеса си на пазара, без да харчите много средства
НАТО планира значително да увеличи оръжията и боеприпасите по източния си фланг
Редки скали под Австралия разкриват произхода на критичен метал
Възнаграждението на шефа на Goldman Sachs Дейвид Соломон е нараснало с над 20% през 2025 г.