Откраднаха линейка в Пловдив

Откраднаха линейка в Пловдив

Линейка на "Бърза помощ" е открадната вчера от бул. "Христо Ботев" 2  в Пловдив, съобщиха от Областната дирекция на МВР.

Автомобилът не е собственост на държавната "Спешна помощ", коментира пред "24 часа" д-р Иван Стойнов, директор на ЦСМП - Пловдив. Най-вероятно е на някоя от частните неотложни помощи в града.

Специализираният автомобил е бил паркиран през деня на булеварда между 11.00 ч. и 22.30 ч. Кражбата на линейката е станала след това. По случая бе образувано досъдебно производство. 

Днес главният секретар на МВР Младен Маринов съобщи, че линейката е открита до МБАЛ "Света Анна" (Окръжна болница) в София. 

Продължават да текат следствени действия за установяване на казуса. "Може да се окаже и превоз на пациент от Пловдив до София", пошегува се Маринов.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Изследователи откриха микроби, които са в капан на арктическите ледове вече 40 000 години
"За нас боклукът е злато": Как мафията превърна Неапол в депо за токсични отпадъци
Навици за постигане на висока емоционална интелигентност
Учени от Обединеното кралство направиха рядко откритие, свързано с гъбите
Тръмп може да се позове на закон за извънредно положение, за да изпрати армията в американски градове
Пореден случай: Бившият директор на руското издателство "Правда" загина след падане от прозорец
Времето: Предупреждения от първа, втора и трета степен за обилни валежи в 23 области
Министерството на обраната предлага военното обучение да излезе от класните стаи