Правителството гласува днес допълнителни разходи по бюджетите на министерства
Допълнителни разходи по бюджетите на министерствата на отбраната, на околната среда и на образованието за 2016 г. се очаква да одобри правителството в оставка на редовното си заседание днес
Кабинетът ще одобри също и допълнителни разходи/трансфери за 2016 г. за изплащане на стипендии по Програмата за мерките за закрила на деца с изявени дарби от държавни и общински училища през 2016 г., за финансово осигуряване на дейности по Националната програма "Оптимизация на училищната мрежа", за изплащане на допълнително възнаграждение за постигнати резултати от труда на директорите на общинските детски градини, училища и центрове за подкрепа и личностно развитие.
МС ще одобри също и вътрешнокомпенсирани промени на утвърдените разходи по области на политики/бюджетни програми по бюджетите на министерствата на икономиката и на транспорта за 2016 г.
В дневния ред на заседанието е и решение на кабинета, с което да даде съгласие за придобиване от САЩ правото на собственост върху имот в София и ще одобри промени в Правилника за прилагане на Закона за държавната собственост.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Времето: Жълт код за обилни валежи в 12 области
България |Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |Вредят ли на продуктивността списъците със задачи?
Техники за успех |На днешната дата, 16 май. Рождениците днес
На днешната дата |Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |Вредят ли на продуктивността списъците със задачи?
Техники за успех |На днешната дата, 16 май. Рождениците днес
На днешната дата |Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Автомобили | Advertorial |Цитат на деня
Цитат на деня |Пентагонът отменя разполагането на 4000 войници в Полша, Варшава уверява, че сигурността не е застрашена
Свят |Сменят ръководството на Агенцията по вписванията
България |Компаниите Blackstone и CD&R обмислят купуване на производителя на сладолед Magnum
Компании |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.