Жена се хвърли пред мотриса на метрото в София
България
Обновена 12:32ч., 11.02.2017
Жена се е хвърлила пред движеща се мотриса на метростанция „Жолио Кюри“, съобщиха от МВР. Тя е загинала на място.
Движението на метрото е временно спряно в двете посоки между станциите „Младост 1“ и „Васил Левски“, съобщиха от пресцентъра на Столична община.
В момента полицията прави оглед на място на инцидента. До възстановяването на движението, в участъка се пуска временна автобусна линия, съобщи в профила си във Фейсбук столичният кмет Йорданка Фандъкова.
Самоличността на жертвата е установена, съобщиха малко по-късно от МВР. Загиналата е на 46 години.
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Швейцария: За петък са планирани преговори между Иран и САЩ
Свят |Проучване: По-малко от една трета от служителите в световен мащаб смятат, че работата им е сигурна
Бизнес |Стою Стоев: Има риск изборът на Висшия съдебен съвет да остане под политическо влияние
Политика |Тим Кук: Apple ще повиши цените на новите си продукти поради недостиг на чипове памет
Технологии |Бундесверът ще брани "всяка педя" земя от НАТО, заяви Германия
Свят |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Холивудската звезда Кейт Бланшет е назначена за професор по съвременен театър в Оксфорд
Свят |Може ли мързелът да бъде суперсила?
Техники за успех |Президентите на САЩ и Иран подписаха споразумение за прекратяване на близкоизточната война
Свят |Астероид между Марс и Юпитер е кръстен на световния номер едно в тениса Яник Синер
Свят |Времето: До обед слънце, следобед - дъжд
България |На днешната дата, 18 юни, Рождениците днес
На днешната дата |Тим Кук: Apple ще повиши цените на новите си продукти поради недостиг на чипове памет
Технологии |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.