Пета жертва на COVID-19 у нас
COVID-19
Обновена 11:57ч., 28.03.2020
Починалите от COVID-19 у нас станах пет. Жертвата е 55-годишен мъж, лекуван в областната болница в Благоевград, предаде bTV, позовавайки се на лечебното заведение.
По първоначални данни той е работил на лифта в Банско. В реанимация на тази болница се лекуват майка и дъщеря.
Припомняме, че на редовният сутрешен брифинг началникът на националния оперативен щаб ген.-майор Венцислав Мутафчийски обяви, че е починал един от пациентите, настанени в „Пиргов“.
Общият брой на заразените у нас е 313.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 17 юни. Имен ден празнуват Мануил, Емануил, Емануила, Емануела
На днешната дата |Rolls-Royce сключи сделка за изграждане на малки ядрени реактори в Швеция
Компании |Президентът на FIFA посети съблекалнята на Иран и подкрепи играчите
Спорт |Крахът на социалния консерватизъм и опасностите пред Европа
Общество |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |На днешната дата, 17 юни. Имен ден празнуват Мануил, Емануил, Емануила, Емануела
На днешната дата |Цитат на деня
Цитат на деня |"Уникредит Булбанк" и Банка ДСК държат най-много от парите на държавните институции
България | Advertorial |Wizz Air свързва София с 19 държави чрез 39 директни маршрута това лято
Компании |Русия пуска свой колайдер
Свят | Advertorial |Коренна промяна на валутния пазар
Финанси | Advertorial |Samsung създаде микро карта с памет от 256 GB
Технологии |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.