Във ВМА ще поставят ваксини и през уикенда

Във ВМА ще поставят ваксини и през уикенда

Ваксинационният център на Военномедицинска академия (ВМА) ще работи извънредно и през предстоящите почивни дни от 9:00 до 12:00 часа, съобщиха от лечебното заведение.

Промяната в работното време е заради наплива от последните два дни за ваксини срещу COVID-19 след въвеждането на задължителния зелен сертификат за посещение на редица обществени места на закрито, включително ресторанти, нощни заведения, кина, театри, музеи, спортни зали, молове и хотели.

От ВМА ваксинират с препарати на Janssen, Moderna и Pfizer/BioNTech и посочват, че през последните дни се наблюдават три пъти повече желаещи да се имунизират. Предварително записване не се изисква.

Сертификати за ваксинация за имунизираните в болницата могат да се получат директно на място или по електронен път след заявление на имейл certificate@vma.bg.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Тръмп е одобрил планове за атака срещу Иран, но не е взел окончателно решение
ОИСР: България може да загуби над $400 млрд. заради слабите резултати в образованието
Как съдържанието ви да стигне до правилната аудитория през дигиталния шум?
На днешната дата, 19 юни. Рождениците днес
Вдигат със задна дата заплатат на асистентите във висшите училища
ЕК ни предава на съд заради правилата срещу разпространението на терористично съдържание
Времето: Топло със следобедни валежи в планинските и източните райони
FIFA позволи на чуждестранни играчи да напуснат израелските футболни клубове