Бизнес
Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|Ръст на цените на петрола
Енергетика
Обновена 10:15ч., 20.12.2017
Цените на петрола продължиха да се повишават в азиатската търговия след спирането на британския петролопровод от Северно море и в очакване на благоприятни данни за петролния резерв на САЩ, предаде Франс прес.
В азиатската електронна сесия американският лек суров петрол с доставка през февруари, който днес се повиши с 0,15 долара, до 57,71 долара за барел.
Брентът скочи с 0,06 долара, до 63,86 долара за барел.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Зрителите избраха bTV в изборната вечер
Общество |Швейцария крие лично досие и информация за кървавата терористична атака на Олимпийските игри през 1972 г.
Свят |Двойна игра: Разузнаването на САЩ предупреждава Тръмп за заплаха от пакистанския военен командир
Свят |ББР и Алианц Банк България стартират ново партньорство в подкрепа на бизнеса по програма InvestEU
Икономика |Банките са в тесен контакт с европейските регулаторни органи за новия AI модел на Anthropic
Технологии |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 20 до 26 април
Хороскоп |На днешната дата, 20 април. 150 години от Априлското въстание
На днешната дата |Колко партии в новата българска история са постигали пълно мнозинство?
Политика |При 78,24% обработени протоколи: „Прогресивна България“ води с 44,5%, втори са ПП-ДБ с 13,7%
Политика |Чуждестранните медии за изборите у нас: Троянският кон на Кремъл или българският Орбан?
Политика |Румен Радев: Победихме апатията. Това е победа на надеждата над страха и победа на морала
Политика |При 100% обработени протоколи: Пет партии в парламента, Прогресивна България печели, ГЕРБ - втори, ПП-ДБ - трети
България |ADVERTORIAL
Българската Pontica Solutions се превърна в предпочитан партньор на световните финтех лидери
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
Коментари
Няма въведени кометари.