Финанси
|Компании
|Енергетика
|Икономика
|Facebook кани администраторите на онлайн общности в България на събитие в Лондон
От днес администраторите на Facebook групи и страници и създаделите на събития могат да кандидатстват за участие в първото по рода си в Европа събитие – Facebook Communities Summit. Форумът ще се състои на 8 и 9 февруари 2018 г. в Лондон и има за цел помогне на хората, които създават общности във Facebook, да получат нови умения, да използват новоразработени дигитални инструменти и да получат съвети как по-успешно да развиват групите и страниците си и да популяризират събитията си.
Регистрацията за Facebook Communities Summit става чрез попълване на формуляр тук. Броят на участниците в събитието е ограничен. Регистрацията е възможна най-късно до петък, 1 декември 2017 г.
Facebook Communities Summit събира на едно място най-добрите създатели на общности в мрежата. В Лондон те ще имат възможността да се запознаят с колеги администратори от цял свят, да участват в уъркшопове, семинари и панелни дискусии, водени от техни съмишленици и да натрупат нови знания и умения, как да управляват общностите си. За участие във форума могат да кандидатстват създателите на групи, страници и събития от всякаква тематика – от бизнес и предприемачество до лайфстайл групи, групи за майки, групи за жени колоездачи.
Facebook Communities Summit ще отдаде заслуженото на общностите, създадени в социалната мрежа и хората, които ги изграждат, като представи най-новите функции за развиване на групи, страници и събития, които Facebook разработва.
Facebook е най-голямата безплатна онлайн социална мрежа в света. Открита е през февруари 2004 г. и се управлява от частната фирма Facebook със седалище в гр. Менло Парк, Калифорния. През юни 2017 г. компанията съобщава, че има над 23 хил. служители и 1,37 млрд. ежедневно активни потребители.
Facebook Communities Summit се организира за пръв път през юни 2017 г. В Чикаго, САЩ. На събитието присъстват стотици администратори на групи и страници, както и създатели на събития във Facebook. Форумът предоставя най-новите функции за разработване на общности в социалната мрежа. Присъстващите имат възможност да участват в уъркшопове, семинари и панелни дискусии, водени от техни съмишленици и да натрупат нови знания и умения как да управляват общностите си.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
България е единствената страна в ЕС, която събира за рециклиране толкова устройства, колкото продава на пазара
Технологии |Гуцанов: Продължаваме изключително активно борбата със сивата икономика
Политика |Тръмп: Няма да дадем на Китай и на други страни достъп до най-добрите AI чипове на Nvidia
Технологии |САЩ искат повече държави да използват долара. Кои са кандидатите?
Финанси |Шефът на Microsoft за изкуствения интелект: Само биологичните същества могат да бъдат съзнателни
Технологии |Как да научите мозъка си да преодолее перфекционизмa?
Техники за успех |Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 3 до 9 ноември
Хороскоп |Тръмп: Не вярвам да влезем във война с Венецуела, но дните на Мадуро като президент са преброени
Свят |Интернет бе създаден тази седмица през 1969 г. - и веднага се срина
Технологии |На днешната дата, 3 ноември. Ден на българския художник
На днешната дата |Кристин Лагард припомня: Два месеца остават до присъединяването на България към еврозоната
България |Спадащите цени на панелите водят до глобален бум в соларната енергия - с изключение на САЩ
Енергетика |Тръмп заплаши Нигерия с военна намеса заради убийства на християни
Свят |ADVERTORIAL
Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
Коментари
Няма въведени кометари.