MALUMA с първи концерт в България, изпраща ни личен поздрав
Хитовият колумбийски изпълнител MALUMA пристига на 10 юли за първия си концерт в България. 25-годишната звезда, достигнала върховете на световните класации с топ парчета като "Clandestino" и "Chantaje" (и двата в дует с Shakira), "Vente pa'ca" (записан с Ricky Martin), "Corazon" и "Felices Los 4" ще се качи на сцената в Арена Армеец в 20 часа.
България е част от световното турне на MALUMA, което той започна малко преди официалната премиера на най-новия си студиен албум през май "11:11", част от който са хитовете "НР" и „11 PM“. Албумът съдържа общо 16 нови песни и включва колаборации с някои от най-големите имена в музикалната индустрия, сред които кралицата на поп музиката Madonna, Ricky Martin, Nicky Jam Oficial, Ozuna и други.
След точно 8 дни, българските фенове ще станат свидетели на едно грандиозно шоу с много пиротехника и аудио-визуални ефекти. Подкрепен от силен лайв бенд и дванадесет танцьора, MALUMA ще изпълни нови версии на някои от най-големите си хитове, както и последните си сингли "HP", "11PM" и "Hola Señorita (María)".
Специално за родната публика певецът записа и личен поздрав.
[[{"fid":"336380","view_mode":"default","fields":{"format":"default","alignment":"","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"link_text":null,"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","alignment":"","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":840,"width":1280,"class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]
Хуан Луис Лондоньо Ариас по-известен под псевдонима MALUMA е 25-годишен колумбийски регетон изпълнител и композитор, роден гр. в Меделин, Колумбия. Започва да се занимава с музика още от малък, а през 2012 г. Sony Music Colombia подписва договор с младия артист и издават неговия първи студиен албум, наречен Magia. В момента той вече е сред най-успешните и разпознаваеми латино гласове в света и абсолютен тийн идол. Артистичното име на MALUMA е комбинация от двете първи букви в имената на неговата майка – Марли, на неговия баща – Луис и неговата сестра – Мануела. За него семейството е неговия най-голям вдъхновител в музикалната му кариера, и затова те винаги са неотлъчно до него, дори на световните турнета.
Наскоро MALUMA участва и първата нова песен от 4 години насам на поп-иконата Мадона - хитът "Меделин", посветен на едноименния град и на Колумбия, дома на певеца, който е много скъп за него.
Билети за първото шоу на MALUMA в България, все още могат да се намерят в мрежата на Eventim на цени между 80 и 120 лева.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
На днешната дата, 16 юни. Рождениците днес
На днешната дата |Испанските барове се подготвят с още бира и персонал заради Световното по футбол
Любопитно |Модиляни, Климт и Пикасо на търг: една от най-скъпите колекции в Европа излиза на пазара
Любопитно |ЕС запазва безплатния ръчен багаж и обезщетенията при закъснели полети
Свят |Великобритания забранява социалните мрежи за лица под 16 години
Свят |Звездите за бизнеса от 15 до 21 юни: Лятното слънцестоене носи нова динамика в идеите и комуникацията
Хороскоп |Липсващ протеин може би предизвиква част от случаите на аутизъм
Наука и Здраве |Петролът поевтиня след отлагането на срещата на ОПЕК+
Енергетика |Smallman с ново видео и нова песен
Култура | Advertorial |На днешната дата, 16 юни. Рождениците днес
На днешната дата |Тежка катастрофа на магистрала "Тракия" при Ихтиман
Общество | Advertorial |Крясъците на орангутаните могат да осветлят еволюцията на езика
Открития | Advertorial |От законодателните промени до изкуствения интелект: защо знанието остава най-сигурната инвестиция за бизнеса
Технологии | Advertorial |ADVERTORIAL
Blink parking се превръща в естествения дигитален избор за плащане на паркирането в зона
cargo-partner разширява европейската си мрежа за автомобилен транспорт в отговор на нарастващото търсене и тенденциите за nearshoring
Коментари
Няма въведени кометари.