Продължава раздаването на вода за столичани, отново има и мобилни чешми

Общество

Продължава раздаването на вода на столичани, заради горещините, съобщават от пресцентъра на Столична община.

Служители на дирекция „Социални дейности“ ще раздават вода на два пункта в София - Орлов мост, езерото „Ариана“, и на пл. “Света Неделя“. Раздаването на вода ще започне от 13.00 ч. и ще продължи до изчерпване на количествата. 

„Софийска вода“ отново инсталира и мобилни чешми на бул.”Витоша”, съобщиха от пресцентъра на водоснабдителното дружество. Поради високите температури на август, “Софийска вода” осъществява втора поредна акция за раздаване на чиста питейна вода в центъра на столицата.

На 7, 8 и 9 август столичани и гости на града могат да пият вода от вече познатите „водни човеци“ – временни инсталации, направени изцяло от материалите, от които изграждаме водопроводната мрежа.

Дружеството напомня, че водата в София е с превъзходно качество и препоръчва на столичани да пият колкото е възможно повече, особено през летните горещи месеци. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Ще има ли нов играч в конфликта? Иракски кюрди с въоръжение от ЦРУ подготвят пробив в Иран
Колко токсично е работното ви място?
Тартор на японската мафия „Якудза“ беше вкаран за 20 г. в затвора чрез агенти под прикритие
Директорът на НСОРБ: Има забавени плащания по Общинската инвестиционна програма
Кристалина Георгиева: Световната икономика отново е подложена на изпитание
На днешната дата, 5 март. Рождениците днес
Времето: Ветровито, облачно, а на места в Западна и Централна България и дъждовно
Водещи тех компании се споразумяха с Тръмп сами да финансират допълнителното потребление на ток