София: Промени в движението заради футболен мач

Общество

Въвежда се организация на движението във връзка с футболна среща в София. Това съобщиха от пресцентъра на Столична община.

Забраняват се престоят и паркирането на пътни превозни средства: 
- от 6.00 часа на 28 април до отпадане на необходимостта при сектор „Г“ и сектор „Б“ на Националния стадион „Васил Левски“.
- от 15.00 часа до 19.00 часа на моста пред Националния стадион „Васил Левски“ и на ул. „Ген. Гурко“ между бул. „Васил Левски“ и бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ с изключение на местата в режим „служебен абонамент“.

От 16.00 часа на 29 април до приключване на футболната среща само при необходимост и по преценка на ръководството на СДВР ще се забранява влизането на пътни превозни средства в двете посоки, с изключение на масовия градски транспорт по :
- ул. „Ген. Гурко“ между бул. „Васил Левски“ и бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“
- бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ между пл. „Орлов мост“ и бул. „Черни връх“
- бул. „Драган Цанков“ между бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ и бул. „П.К.Яворов“.

От 15.00 часа до приключване на мача се променя частично маршрута на автобусна линия 75 като се скъси до Военна академия.

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Холивудската звезда Кейт Бланшет е назначена за професор по съвременен театър в Оксфорд
Как да се измъкнем от кариерна безизходица?
Дългогодишният кадър на ГЕРБ Делян Добрев обяви, че напуска парламента
На днешната дата, 20 юни. Имен ден празнуват Бисер, Бисера, Наум
Шефът на бюджетната комисия в НС: Доходи няма да бъдат замразявани, те ще растат, но не на база кредити
Ритейлът се превръща в технологичен бизнес
Вицепремиерът Атанас Пеканов: С четвъртото плащане по ПВУ България ще получи 68% от средствата
11 души са в критично състояние след тежък сблъсък на два влака в Англия