Стайко Стайко с още едно обвинение - за данъчни престъпления
Синът на бизнесмена Миню Стайков – Стайко, който преди няколко дни мистериозно се озова в "Пирогов" е с ново обвинение за данъчни престъпления за близо половин милион лева, съобщават от Специализираната прокуратура.
Първоначалното обвинение на Стайков бе за участие в организирана престъпна група за разпространение на акцизни стоки без бандерол, пране на пари и данъчни престъпления, начело на която е стоял баща му.
Прокуратурата днес поиска постоянен арест на Стайков-син.
Предстои съдът да разгледа мярката за неотклонение.
Наследникът на алкохолния бос се появи изненадващо, след като от пет месеца беше издирван с бюлетина на Интерпол. Стайков твърди, че е бил отвлечен и бит и не знаел, че властите го търсят. След първоначалното му приемане по спешност в "Пирогов", то бе преместен в МВР болница и поставен под охрана. Появиха се информации, че негови близки са се опитали да го видят в болницата, но са били възпрени от охраната.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Пет сигнала, че вашият стартъп е постигнал съответствие на продукта с пазара
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 11 юни. Рождениците днес
На днешната дата |ЕС обмисля създаването на общи военни способности, за да намали зависимостта си от САЩ
Свят |Председателят на ЕСО: Ядрената енергетика преживява своя ренесанс в Европа
Енергетика |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Пет сигнала, че вашият стартъп е постигнал съответствие на продукта с пазара
Маркетинг |На днешната дата, 11 юни. Рождениците днес
На днешната дата |ЕС обмисля създаването на общи военни способности, за да намали зависимостта си от САЩ
Свят |Из записките на служителя
Маркетинг | Advertorial |Без наш университет сред първите 500 висши училища в света
Общество | Advertorial |Цитат на деня
Цитат на деня |ТИР кара с бясна скорост в насрещното на „Тракия”
Общество |ADVERTORIAL
Депозити в нови валути с високи лихви в супер приложението на tbi bank
Алианц Банк България и Групата на ЕИБ осигуряват 340 млн. евро за бизнеса в България
Коментари
Няма въведени кометари.