Свалиха билборд за протеста на полицаите

Общество

Билборд на английски език, с който служителите на МВР планираха да посрещнат евроделегатите у нас, беше свален. Билбордът се намираше на кръстовището на улица "Гурко" и булевард "Евлоги Георгиев".

Плакати има също на булевардите "Брюксел" и "Цариградско шосе".

На сваления билборд бе изписано "Служителите на МВР са по-ниско платени в сравнение с техните колеги в ЕС. Тяхната основна заплата е само 340 евро".

От полицейския синдикат казаха пред bTV, че нямат представа каква е причината, тъй като поставянето е било платено за най-малко 2 седмици.

В деня на официалното откриване на европредседателството, полицаите излизат на улицата, с искане за 15% увеличение на заплатите.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Детектив ветеран споделя какво трябва да направите, когато усетите, че някой ви лъже
На днешната дата, 30 юли. Рождениците днес
Цитат на деня
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Саудитска Арабия се опитва да създаде международна коалиция за защита на корабоплаването в Червено море
Bloomberg: Schneider Electric преговаря за придобиването на Shelly Group за 1,3 млрд. евро
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Тася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
Елементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
Старите трамваи по линии 20 и 22 в София ще останат поне още 2 години
Филмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
Глад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
Българските газови резерви: Между мита и реалността
Под 9% от българските компании използват AI