Уволниха подуправителя на Здравната каса
Общество
Обновена 12:58ч., 18.12.2017
Подпуправителят на Националната здравноосигурителна каса (НЗОК) д-р Димитър Петров е освободен от поста. Това каза пред БТА самият Петров, уточнявайки, че освобождаването му е по настояване на управителя на институцията проф. Камен Плочев.
Д-р Петров обясни, че според него "в касата настъпва прогресиращ хаос" и затова той самият също не желае да бъде подуправител на институцията.
Димитър Петров ръководеше временно НЗОК през лятото, след като Глинка Комитов подаде оставка.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Коментари
Няма въведени кометари.