Гинка Върбакова се среща с Бойко Борисов

Гинка Върбакова се среща с Бойко Борисов

Премиерът Бойко Борисов се среща с Гинка Върбакова, собственик на компанията, която купува ЧЕЗ.

Националните телевизии показаха как бизнесдамата от Пазарджик влиза тази сутрин в сградата на правителствот в 8,30.

Върбакова била поканена лично от министър-председателя.

На влизане в сградата на правителство тя не пожела да отговори на нито един въпрос. Каза само, че ще даде изявление след срещата с премиера.

Разговорът ще се проведе непосредствено преди съвместното заседание на парламентарните комисии по енергетика и специализираните служби в четвъртък. На него ще бъдат изслушани всички инситутиции, които проверяват продажбата на ЧЕЗ.  

Пред депутатите ще докладват ДАНС, Комисиите за защита на конкуренцията, за финансов надзор и за енергийно и водно регулиране

На заседанието ще бъде поканен и представител на президента, съобщи Нова тв.

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Британският вътрешен министър Шабана Махмуд обяви радикални реформи в системата за убежище, вдъхновени от Дания
На днешната дата, 16 ноември. Имен ден празнува Матей
Защо „перфектно“ често е враг на „добро“?
Слънце и високи температури в края на уикенда
Плаващо устройство превръща дъждовните капки в електричество
Останете близо до потенциалните клиенти въпреки тенденцията за дигитален детокс
Зеленски обяви смени в ръководствата на ключови енергийни компании
21-годишно проучване свързва пародонтозата и кариесите с повишен риск от инсулт