И плеймейтка проговаря за любовната си афера с Тръмп
Нов секс скандал се стовари върху главата на Доналд Тръмп – този път с бивша плеймейтка. Историята е от 2006-2007 г., скоро след третия му брак, с Мелания Кнаус.
46-годишната Карън Макдугъл, бивша „Мис плеймейт на 1989“ на сп. „Плейбой“, е имала 9-месечен роман със сегашния президент на САЩ. Тя прекратила връзката от угризения, сочи ръкописът й, с който „Ню Йоркър“ се е сдобил.
Белият дом заяви пред Ен Би Си, че президентът отрича връзката и че става дума за „стара история“.
„Ню Йоркър“ е получил написаната лично от Макдугъл изповед от 8 страници с посредничество на неин познат, предаде Асошиейтед прес. Тя потвърждава, че е автор на текста, но не иска да говори публично за Тръмп, защото е подписала споразумение за поверителност. Макдугъл разказва, че Тръмп ѝ показал спалнята на съпругата си в "Тръмп тауър" и я водел в частното си бунгало в хотел "Бевърли хилс".
През ноември 2016 г., няколко часа преди президентските избори, „Уолстрийт джърнъл“ разкри, че пресгрупата American Media Inc (AMI), издател и на жълтия „Нешънъл Инкуайърър“ е купила за 150 000 долара правата върху историята на Карън. Според „Ню Йоркър“ шефът на пресгрупата Дейвид Пъкър, приятел на Тръмп, е платил с намерението да не публикува историята в таблоида.
"Пъкър наистина го смята за приятел. Никога не публикувахме и дума за Тръмп без разрешението на Пъкър", разказва пред „Ню Йоркър“ Джери Джордж, бивш служител в издателската група.
Статията с новите разкрития е написана от сина на Миа Фароу и Уди Алън – Ронан Фароу, автор на една от двете статии, от които започна скандалът „Уайнстийн“.
В началото на януари „Уолстрийт джърнъл“ обяви, че Тръмп е имал любовна афера с порноактрисата Стефани Клифърд, известна с името Сторми Даниълс. Адвокатът на Тръмп Майскъл Коен потвърди, че има писмено споразумение с порно звездата да си мълчи и това му е струвало 130 000 долара през октомври 2016 (в навечерието на изборите).
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Детектив ветеран споделя какво трябва да направите, когато усетите, че някой ви лъже
Техники за успех |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 30 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Bloomberg: Schneider Electric преговаря за придобиването на Shelly Group за 1,3 млрд. евро
Компании |Стоянов: Правителството търси самолети МиГ-29 само за резервни части
Политика |Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Енергетика |Детектив ветеран споделя какво трябва да направите, когато усетите, че някой ви лъже
Техники за успех |На днешната дата, 30 юли. Рождениците днес
На днешната дата |Цитат на деня
Цитат на деня |10 вечни цитата на модния диктатор Кристиян Диор
Лица | Advertorial |Прости съвети как да заобичаме живота повече
Техники за успех | Advertorial |Франция: Оланд няма да се кандидатира за втори мандат
Политика | Advertorial |Цвети Стоянова продължава лечението си в чужбина
Общество | Advertorial |Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
Любопитно30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
БългарияПод 9% от българските компании използват AI
КомпанииТася Тасова: Бизнесът печели от вероучението
Общество9 идеи за безплатна реклама
От кариерни контакти до първа среща: LinkedIn се превръща в неочаквана платформа за запознанства
ТехнологииЕлементарна логическа задача, на която повечето студенти в Харвард отговарят погрешно
МаркетингФилмът „Подслон” на Драгомир Шолев с престижна награда от фестивала в Одеса (трейлър)
БългарияГлад за готови апартаменти в Пловдив на фона на прогнози за нов скок на имотните цени под тепетата
ИкономикаБългарските газови резерви: Между мита и реалността
ЕнергетикаADVERTORIAL
Vivacom надгражда развитието на своите лидери с нова обучителна концепция
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Коментари
Няма въведени кометари.