Мълър готов да приеме писмени отговори от Тръмп

ЕС

Специалният прокурор Робърт Мълър е готов да приеме писмени отговори от президента Доналд Тръмп в разследването за евентуална координация между предизборната му кампания и опитите на Кремъл да се намеси в президентските избори през 2016 година. Това съобщи Асошиейтед прес, позовавайки се на източник, според който Мълър е изпратил писмо до юридическия екип на Тръмп миналия петък. Според източника екипът все още не е отговорил.

Писмото е най-новата стъпка в продължаващите преговори между Мълър и адвокатите на президента за възможността държавният глава да даде показания, предава БТА.

Засега не е ясно какво означават тези условия за другите въпроси, по чието изясняване работи Мълър, включително дали президентът е възпрепятствал правосъдието в опит да подкопае разследването за руската намеса.

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Как да се измъкнем от кариерна безизходица?
Христанов: Ще режем заплати на шефове на държавни горски предприятия
Маркет линкс: Доверието към правителството е 45%, а към парламента - 22%
Какво се случва с дълговете ви, когато умрете?
10 цитата за живота от Брус Лий
Жечо Станков: Договорът за 7 и 8 блок на АЕЦ Козлодуй ще бъде подписан до края на 2026 г.
Wizz Air свързва София с 19 държави чрез 39 директни маршрута това лято
Отравяне с гъби погуби руски журналист, разкрил връзката на Путин с гимнастичката Алина Кабаева
2-ри годишен Форум за транспорт, логистика и спедиция: Под натиска на регулациите
Oreo си партнира с K-pop групата BTS за кампания в над 80 държави
Първи трейлър на филма „Часът на чудовището“