Започна срещата на премиера Борисов с европейските лидери

Започна срещата на премиера Борисов с европейските лидери

Започна срещата на премиера Бойко Борисов с председателя на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен и с председателя на Европейския съвет Шарл Мишел, съобщиха от пресцентъра на МС.

След като тримата направиха оглед на част от южната граница на страната ни с хеликоптер, предстои да обсъдят актуалната обстановка във връзка с мигрантския натиск и събитията в Сирия.

Премиерът Борисов ще информира лидерите на двете европейски институции за вчерашния му разговор в Анкара с турския президент Реджеп Тайип Ердоган.

Ще бъдат дискутирани също така необходимите действия, които да успокоят ситуацията в региона и да допринесат за сигурност и стабилност. 

[[{"fid":"349556","view_mode":"default","fields":{"format":"default","alignment":"","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"link_text":null,"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","alignment":"","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":667,"width":991,"class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Снимка: Министерски съвет 

 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Финансовата платформа Robinhood на Влад Тенев влиза в индекса S&P 500
Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 8 до 14 септември
Митниците продават на търг 87 килограма златни и сребърни бижута, кюлчета и монети, задържани на ГКПП "Капитан Андреево"
Израелската армия удари висши лидери на групировката Хамас в столицата на Катар (ВИДЕО)
AI: Как чатботовете се отразяват на психичното ни здраве?
Кая Калас: Само тази година ЕС ще предостави 25 милиарда евро подкрепа на Украйна
Изминалият месец август е бил третият най-топъл в историята
Ще попадне ли Лукойл в следващия пакет от санкции на ЕС?