Ансамбълът ни по художествена гимнастика отива на финал в Токио

Политика за бисквитки

Ансамбълът на България по художествена гимнастика спечели категорично първото място в квалификацията за многобоя на Олимпийските игри в Токио, предаде БНР.

Дянкова, Стефани Кирякова, Мадлен Радуканова, Лаура Траатс и Ерика Зафирова, събраха 91.800 точки от двете си съчетания.

Те поведоха в класирането със силно изпълнение с пет топки и 47.500 точки. Възпитаничките на Весела Димитрова бяха оцени най-добре и във втората втората ротация с три обръча и два чифта бухалки, въпреки допуснати грешки. Те получиха 44.300 точки заради високата трудност от 36.400.

Защитаващият титлата си ансамбъл на Русия завърши на второ място с 89.050, а на трета позиция e Италия с 87.150.

Надпреварата за отличията е в неделя в 11.00 часа местно време (5.00 часа българско време), като резултатите от квалификациите не се зачитат.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Домът на рок легендата Ози Озбърн се продава за 17 милиона долара в Лос Анджелис
САЩ и Иран се споразумяха за двуседмично прекратяване на огъня и план за отваряне на Ормузкия проток
Времето: Жълт код за силен вятър е обявен в цялата страна
Саркози оспорва вината си по делото за Кадафи: „Дължа истината на Франция“
Шефът на МАЕ: настоящата петролна и газова криза е по-тежка от тези през 1973, 1979 и 2002 г. взети заедно
Испански политици в спор за преместването на „Герника“ на Пикасо
На днешната дата, 8 април. Рождениците днес
Изкуственият интелект поглъща трафика на уебсайтовете