Димитров отвя Гаске, отива на осминафинал в Мелбърн

Димитров отвя Гаске, отива на осминафинал в Мелбърн

С 3-0 сета (6-3, 6-2 и 6-4), страхотен сервис, 48 уинъра и 104 отбелязани точки Григор Димитров отива на осминафинал на първия за година турнир от Големия шлем Australian Open. Българинът игра със стил, точност и пестлвост.

Димитров отвя французина Ришар Гаске и статистиката за мачовете помежду им вече е 5-3 в полза на французина. Гаске отбляза 20 уинъра и 73 точки.

В четвъртия кръг Димитров излиза срещу Денис Инсомин, който преодооля Новак Джокович, но днес по-рано се справи трудно с испанеца Пабло Кареньо-Буста (3-2 сета).

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Франция оправда блогърите, които твърдяха, че Бриджит Макрон е мъж със сменен пол
Джейми Даймън с остро послание към Европа: Вие губите!
Британска суперяхта за 80 млн. паунда изгоря за 5 часа в елитния френски курорт Сен Тропе
Производителят на медицинските роботи da Vinci открива завод за 42 млрд. евро в Първомай
Неизвестно за известните: The Doors дават името, а Ерик Клептън е първият клиент на най-музикалното кафене в света
Фицо: Словакия е готова да подкрепи новия кръг от санкции срещу Москва, ако няма да пострада от спирането на руския газ
Украйна ще получи от Германия оръжейни системи с далечен обсег на действие до края на юли
Шефът на Nvidia Дженсън Хуан изравни Уорън Бъфет по богатство