Дълги опашки на „Българска армия“ за билети за мача Левски-ЦСКА
Стотици фенове на ЦСКА се наредиха на дълга опашка пред стадион „Българска армия“, за да могат да закупят билет за дербито с „Левски“ от последния кръг на редовния сезон в Първа лига, съобщи bTV.
Срещата между двата тима е насрочена за утрешния ден, 25 април, на националния стадион „Васил Левски“.
До струпването на футболни запалянковци се стигна, след като вчера стана ясно, че те ще могат да гледат на живо от трибуните своите любимци. С решение на здравния министър в оставка, проф. Костадин Ангелов, на мачовете ще могат да присъстват до хиляда души на сектор, които трябва да спазват социална дистанция и да носят защитни маски.
От „Левски“ предоставиха половината от пропуските – 2000, на съперниците си. Цените на билетите са 10 и 15 лева, а с тях феновете на „Сините“ ще могат да се снабдят на касите на стадион „Георги Аспарухов“.
Хората на опашката видимо не спазват дистанция и не носят защитни маски за лице.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Папа Лъв призова анголците да преодолеят дълбоките си разделения
Свят |Тръмп: Иран е нарушил сериозно примирието, но мирно споразумение все още е възможно
Свят |Активността към 16:00 ч.: 34,6% по данни на ЦИК, 39% според екзитпол
България |Служебният вътрешен министър: Масово машините за гласуване работят нормално, проблеми има при под 1%
Политика |Избирателната активност към 14:00 ч. достигна 34%
Политика |Избирателната активност към 14:00 ч. достигна 34%
Политика |Ето каква е избирателната активност към 12:00 часа
Политика |Активността към 16:00 ч.: 34,6% по данни на ЦИК, 39% според екзитпол
България |Учени съживиха животно, прекарало 24 000 години в замразено състояние
Наука и Здраве |Избирателната активност към 11:00 ч. достигна 12,12%
Политика |Служебният премиер Андрей Гюров: В парламента се влиза с идеи, а не с пачки в пояса
Политика |България избира 240 депутати за 52-рото Народно събрание
Политика |Рекордни цени на говеждото в САЩ заради намаляващите стада
Икономика |ADVERTORIAL
Програмата „Капка по капка“ спечели наградата „Инвеститор в околната среда“ в Годишните награди за отговорен бизнес
United Group разшири оптичната си мрежа в региона с напълно изградения подземен оптичен кабел между Атина и Солун
Коментари
Няма въведени кометари.