Ибрахимович се завръща в Манчестър Юнайтед до седмица?

Ибрахимович се завръща в Манчестър Юнайтед до седмица?

Златан Ибрахимович може да облече отново екипа на Манчестър Юнайтед. Според ESPN шведският нападател ще подпише с Юнайтед още тази седмица. Възстановяването му върви по-бързо от очакванията и не е изключено 35-годишният голмайстор да се завърне на терена още през първия полусезон.

Една от възможностите е Ибрахимович да влезе и в треньорския щаб на Манчестър Юнайтед. Жозе Моуриньо вижда за него роля, подобна на втория престой на Дидие Дрогба в Челси - лидер в съблекалнята, който да помага със своя опит и авторитет и да е връзка между футболистите и треньорите.

Ибрахимович напусна Манчестър Юнайтед след края на миналия сезон, а в момента се възстановява от травма в коляното на клубната база.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 17 декември. Имен ден празнуват Данaил, Данaилa, Даниeл, Даниeлa
Мерц: Според гаранциите, предоставени от САЩ на Украйна, бихме могли да отблъснем руските сили
След повече от десетилетие: NASA загуби връзка с орбиталния апарат на Марс Maven
Зетят на Тръмп се оттегля от офертата на Paramount Skydance за придобиване на Warner Bros. Discovery
МАЕ: Глобалното търсене на въглища достигна рекордно високо ниво тази година, очаква се спад до 2030 г.
Опасно орбитално разминаване между Starlink и китайски сателити
Ердоган с предупреждение към Украйна и Русия: Не нападайте цивилни кораби!
Рекорд: Испания отчете близо 100 млн. туристи през 2025 г. и дебне конкуренцията