Ливан забрани на Карлос Гон да напуска страната
Ливанската прокуратура наложи забрана за напускане на страната на бившия шеф на Renault-Nissan Карлос Гон, който избяга от Япония в Ливан на 29 декември, предаде Ройтерс.
До решението се стигна, след като Гон бе разпитан от прокуратурата заради издадената от Интерпол червена бюлетина за неговото задържане по искане на Япония, която го обвинява в укриване на доходи и други финансови злоупотреби.
Същевременно с това ливанската прокуратура е поискала от Япония документи за обвиненията срещу Гон. Според ливански съдебен източник 65-годишният бизнесмен, който има ливанско, френско и бразилско гражданство, няма да бъде разпитван отново, докато тази информация не бъде предоставен от Токио.
Припомняме, че вчера Гон се появи публично за първи път след бягството си от Япония, като по време на пресконференция в Бейрут той заяви, че японски длъжностни лица са участвали в заговор, довел до неговия арест.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |Вредят ли на продуктивността списъците със задачи?
Техники за успех |На днешната дата, 16 май. Рождениците днес
На днешната дата |Компаниите Blackstone и CD&R обмислят купуване на производителя на сладолед Magnum
Компании |Вредят ли на продуктивността списъците със задачи?
Техники за успех |Сменят ръководството на Агенцията по вписванията
България |На днешната дата, 16 май. Рождениците днес
На днешната дата |От утре паспортните служби с работно време от 9 до 21 ч.
България | Advertorial |Историята на вашата марка работи благодарение на вас. И това може да е най-големият ви проблем
Маркетинг |15 интересни факта за сънищата
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |Пентагонът отменя разполагането на 4000 войници в Полша, Варшава уверява, че сигурността не е застрашена
Свят |ADVERTORIAL
22 проекта в 16 области получиха финансиране по второто издание на грантовата програма на „Капка по капка“
Трансформацията на B2B търговията при индустриални и производствени компании
Коментари
Няма въведени кометари.