Facebook отново се срина

Политика за бисквитки

Социалната мрежа Facebook претърпява нов срив през последните часове. Потребителите имат затруднения с достъпа до сайта, зареждането на началната му страница и влизането в акаунти според платформата Down Detector.

В минутите след 17:00 ч. сигналите за проблеми нарастват драстично. Останалите две социални мрежи от групата на Facebook – Instagram и WhatsApp, продължават да функционират нормално.

По-рано тази година платформата претърпя близо 6-часово прекъсване, едно от най-мащабните в историята си, в резултат на което 3 млрд. души не можеха да влизат в Instagram, Messenger и WhatsApp. От компанията обясниха, че промяна в конфигурацията е довела до проблема.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

364 са заболелите от морбили у нас. От тях 300 са деца
Времето: Жълт код за интензивни валежи е обявен в 16 области
Средно с 30% годишно се увеличава реализираната българска селскостопанска продукция в Kaufland
Компаниите от Schwarz Group ускоряват развитието на дигиталния суверенитет с миграцията на 595 000 работни пространства към Workspace by STACKIT
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
САЩ и Иран отново си разменят удари в Близкия изток, петролът поскъпва
Парламентът прие мерките срещу необоснованото покачване на цените
На днешната дата, 11 юни. Рождениците днес