Мъск иска да направи Twitter платен за корпоративни и държавни потребители

Мъск иска да направи Twitter платен за корпоративни и държавни потребители

Twitter ще остане безплатен за обикновените потребители, но фирми и държавни институции ще трябва да плащат символична такса, за да го ползват. Това съобщи Илон Мъск в туит, цитиран от Ройтерс.

Милиардерът, който наскоро придоби платформата, търси начини да разшири аудиторията й, посочват от агенцията. От Twitter засега отказват коментар по въпроса.

След като подписа сделката за закупуване на Twitter за 44 милиарда долара миналата седмица, Мъск заяви, че иска да подобри платформата с нови функции, да направи алгоритмите с отворен код, за да увеличи доверието, да премахне спам ботовете и да удостовери автентичността на всички потребители. 

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Неизвестно за известните: Уилям Колгейт не доживява да види как фирмата му за нишесте дава на хората пастата за зъби в тубичка
Времето: Топло, но със следобедни валежи по морето
ЕС е готов да удължи до 2027 г. закрилата на украинските бежанци
МОН търси над 400 нови директори на училища, школи и центрове за подкрепа в страната
Тръмп призова Иран да сключи ядрена сделка, преди „да не e останало нищо“
Тръмп нарече шефа на Фед Джером Пауъл „глупак“ и отново настоя за намаляване на лихвените проценти
По-скъпи сезонни плодове и зеленчуци ядат съседите ни на Балканите тази година
Частен остров в Шотландия се продава за 6.5 млн. евро