Google и Facebook наддават за Skype

Икономика

Собствениците на Facebook и ръководството на Google са започнали преговори, независимо един от друг за придобиване на Skype, съобщи „Ройтерс”.

Експерти, пожелали анонимност пред агенцията, са оценили евентуална бъдеща сделка на 3-4 млрд. долара. От страна на Facebook в преговорите участва лично Марк Зукърбърг.

От Skype и Google засега отказват официален коментар, а с представители на Facebook не е установена връзка, уточнява „Ройтерс”.

 

Ключови думи

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

30 евро струва пренасянето на багаж с кон в последната 10-километрова отсечка до Седемте рилски езера
Връх Олимп и плажовете от десанта в Нормандия влязоха в Списъка на световното наследство на ЮНЕСКО
Ридли Скот екранизира легендарния роман „Островът на съкровищата“ с Хю Джакман в ролята на пирата Джон Силвър
Хората, които отлагат, могат да бъдат разделени на 9 типа. В коя група попадате вие?
Възход и спад в луксозните стоки: чанти и обувки губят популярност за сметка на бижутата
От „Бодигард“ и Самара Джой до Снежанка и Майкъл Джексън: големите събития, с които More.com влиза в културния календар на София
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Времето: След обяд над източните и планинските райони ще се заоблачи, а на места и ще превали