Интересът към e-mail-а намалява

Интересът към e-mail-а намалява

Броят на хората, които са използвали електронната поща през ноември миналата година е 6% по-малък в сравнение с година по-рано. Това сочи проучване на изследователската компания Pew Research Center и comScore.

Времето, което потребителите са прекарали в сайтовете с електронните пощи е намаляло с 9 на сто. Преглеждането на пощите е 15% по-малко в сравнение с 2009 г. Най-голям спад на интереса към e-mail-ите от 53% е регистриран при тийнейджърите между 12 и 17 години, които активно комуникират и си разменят информация в социалните мрежи и Skype.

Потребителите между 18 и 54 г. са използвали електронната поща 14-18% по-малко. При възрастните регистрирани обаче се наблюдава ръст от 9-13%.

Значително оживление се забелязва в проверяването на електронната поща от мобилните устройства с интернет, които се масовизират.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Бойко Борисов: Вече нямаме мнозинство за правителство, ГЕРБ, ИТН и БСП са малцинство със 100 депутати
Проект: Здравните кабинети в детски градини и училища с нови изисквания и дейности
Европейски рекорд за всички времена: Турция измери 50,5 градуса по Целзий
Поредна нощ на протести в Украйна: Демонстрантите обвиниха Зеленски в авторитаризъм
Меси получи наказание за отказа да играе в Мача на звездите в САЩ
Лятото не е само сезон - то е двигател на по-високите печалби в някои бизнеси
Сръбските власти затвориха ресторант на световния режисьор Емир Кустурица в eтноселото Дървенград
На днешната дата, 27 юли. Имен ден празнуват Добрин, Добри и Панталей