Фон дер Лайен пристига в България на предизборна среща за Европейските избори

Фон дер Лайен пристига в България на предизборна среща за Европейските избори

Водещият кандидат на Европейската народна партия (ЕНП) за европейските избори Урсула фон дер Лайен пристига тази неделя, 2 юни, в България, съобщиха от пресцентъра на ГЕРБ.

Урсула фон дер Лайен ще участва в специалното предизборно събитие на ГЕРБ-СДС за представяне на евролистата на коалицията. За събитието пристига и председателят на ЕНП Манфред Вебер. Предизборното мероприятие ще се проведе в Античния театър в Пловдив от 18:00 часа.

По време на срещата за основните приоритети и политики на евролистата на ГЕРБ-СДС като част от семейството на ЕНП ще говори водачът на евролистата на ГЕРБ-СДС Росен Желязков. Урсула фон дер Лайен и Манфред Вебер ще направят специални обръщения към избирателите на ЕНП в България. Като своеобразен домакин на събитието лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов също ще има изказване пред членовете и симпатизантите на партията.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Прашутистът, който скочи от стратосферата, загина при полет с парапланер
Словакия ще спре да блокира одобрението на 18-ия пакет от санкции на ЕС срещу Русия
NATO се готви за едновременен конфликт с Русия и Китай през следващите две години
На днешната дата, 18 юли. 188 години от рождението на Васил Левски
Спряха шести блок на АЕЦ "Козлодуй" за планиран ремонт
Тръмп нареди на правосъдното министерство да предостави още документи по случая с Епстийн
Бившата номер едно в световния тенис Мария Шарапова продава къщата си в САЩ за 25 милиона долара
Пантерата се завърна: Забелязана е отново край Шумен