Волен Сидеров замесен в среднощен скандал в София

Волен Сидеров замесен в среднощен скандал в София

Лидерът на „Атака” Волен Сидеров за пореден път стана главно действащо лице в скандал, информира Нова ТВ.

Действието се развива в центъра на София. Според Сидеров в малко магазинче – едно от така наречените клекшопове - се продавали наркотици и затова той предизвикал среднощна полицейска проверка.

Свидетели на случката разказват, че политикът е проявил агресия към собствениците на магазина.

На любителско видео се вижда как депутатът от „Атака” Десислав Чуколов стои насред насъбрала се тълпа. Той снима и те снимат. Всичко останало са версии.

„Видях как доста пияният Десислав Чуколов и също така доста пияният Волен Сидеров вървяха по улицата. Малко по-късно стана тарапана, дойдоха полицаи, собствениците на клекшопа и впоследствие мисля, че Чуколов удари собственика на магазина”, разказва пред телевизията свидетелят Радослав Петров.

Собственикът на магазина Александрина Симеонова пък твърди, че Сидеров ѝ дръпнал телефона от ръката, след като се опитала да заснеме случващото се. „Телефонът ми падна на 3 – 4 метра зад мен и той започна да ме стиска за лакътя”, казва Симеонова.

„Установявам, че в този обект се продават безакцизни стоки. Не случайно повиках полицията.

Полицията, която дойде тук, започна да охранява, да слага чадър на този обект”, заяви от своя страна Волен Сидеров.

Той е категоричен, че във въпросния клекшоп се предлагат наркотици и нелегален алкохол. Как лидерът на „Атака” е получил този сигнал, не е ясно. Как е решил да предизвика проверка точно сега, също е отворен въпрос.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 29 септември до 5 октомври
Мерц: Европа не е във война, но вече не е в мир с Русия
Уволнени са служителите от автомобилна администрация, взели подкуп от екипа на Роби Уилямс
Тръмп и Нетаняху се договориха за план за прекратяване на войната в Газа, подкрепата на „Хамас“ е под въпрос
Рапърът Снуп Дог ще бъде кореспондент на NBC на Олимпийските игри в Италия
Гейминг гигантът EA става частна компания в мегасделка за 55 млрд. долара
Времето: Слънчево и ветровито, на североизток със следобедни валежи
The Sun: Рекордните 262 души погрешно са освободени от британски затвори за година