До членовете на Зеления кръг: Да изчистим България за един ден!

Общество

Скъпи, колеги и приятели от Зеления кръг,

Ние, журналистите от списание „Мениджър” и от сайта „МениджърНюз” се включваме в инициативата на bTV „Да изчистим България за един ден”.

И каним и вас да ни последвате!

Нашата прекрасна страна, нашите красиви градове, села и курорти, за съжаление, са осеяни с всевъзможни боклуци. Не може да не сте се възмущавали от опаковките, кутиите, фасовете, чашите, които са осеяли и най-красивите кътчета на родината. Нека приключим с това. Можем заедно на 12 май т.г. да намалим решително мръсотията в страната. Колкото повече хора и организации се включим в почистването, толкова по-голям ефект ще има то. Освен това когато сами чистим, после повече пазим.

За всички нас, компаниите в Зеления кръг, каузата на кампанията „Да изчистим България за един ден” ни е много близка и присъща. Още, когато създавахме нашето движение през юни 2009 г. ние заявихме, че ще работим за зелена природа и чиста околна среда. Това са две от идеите, които ни обединяват. Те са много съзвучни с кампанията на bTV.

В момента в Зеления кръг членуват над 180 компании. Разчитаме, че масово ще се включим в кампанията „Да изчистим България за един ден”. Всички, които ще участват в почистването на България нека ни пишат на green@manager.bg. Ние ще информираме за компаниите, които са се присъединили към движението, ще разкажем за най-интересните идеи.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Седмичен хороскоп: Звездите за бизнеса от 16 до 22 март
Зеленски: Украйна иска пари и технологии в замяна на помощ в борбата с дроновете в Близкия изток
Протест срещу изкуствения интелект: Над 10 000 писатели от цял свят издадоха книга без текст
Защо дизелът е по-скъп от бензина?
Стражите на Ислямската революция заплашиха с убийство израелския премиер Бенямин Нетаняху
От бира до спортни екипи, това са компаниите, чиито акции ще скочат най-много заради Световното по футбол според Goldman
Крайната десница отбеляза силни резултати на първия тур от местните избори във Франция
Иновациите не започват от технологията, а от средата