"МИТ Прес" ООД и неговите издания с официален сертификат за качество

МИТ Прес ООД и неговите издания с официален сертификат за качество

Издателство  "МИТ Прес"  ООД и медиите от неговата група - списание "Мениджър" и сайтовете "Мениджър Нюз" и "Обекти", получиха официално стандарта за качество ISO 9001:2008 след като успешно го защитиха пред одитори. Така "МИТ Прес" ООД стана първото медийно издателство в България с такъв сертификат.

Документът удостоверява  стандарт за качество в следните дейности: дизайн, предпечат, контрол на печатната дейност, издаване и разпространение на печатни произведения, създаване на съдържание за информационни и аналитични сайтове, рекламна дейност, управление на проекти по разработка на печатни и рекламни продукти и организиране и провеждане на събития.

За нас това е голям успех, част от стремежа ни да ставаме все по-добри.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 14 декември. Имен ден празнуват Снежана, Снежа, Снежанка
Лидерът на опозицията в Турция: Събрани са над 25 млн. подписа в подкрепа на кандидатурата на Екрем Имамоглу за президент
Първите климатични мигранти пристигат в Австралия от потъващия Тувалу в Южния Пасифик
Германците искат руските активи в Европа да бъдат използвани за Украйна
Касите на БНБ с извънредно работно време заради еврото
70 години от приемането на България за член на ООН
Времето: Предимно слънчево с температури до 12 градуса
Какво можем да научим за лидерството от шефовете на JP Morgan, Netflix и Nasdaq?