Много тежко остава състоянието на пострадал при взрива в китайския ресторант

Много тежко остава състоянието на пострадал при взрива в китайския ресторант

Много тежко остава състоянието на 35-годишния мъж, който пострада сериозно при взрива в неделя вечерта. Това съобщиха от пресцентъра на УМБАЛСМ „Пирогов”. Състоянието на 53-годишната жена, която получи мозъчно сътресение при същия инцидент, остава стабилно.

Припомняме, че в неделя в 19:20 ч. в Китайския ресторант на бул. "Цар Освободител" в София се взриви газова бутилка. Пострадаха 13 души, повечето от които са били в ресторанта по това време. Двама от пострадалите са преминавали покрай входа на ресторанта, когато е станал взривът. Пострадалите са откарани в "Пирогов", ВМА и ИСУЛ. Най-тежко е състоянието на един от ранените, който е с тежка черепно-мозъчна травма и с опасност за живота.

Непроменено е състоянието на ранените в катастрофата на гара Яна вчера, съобщиха още от "Пирогов". 11-годишното момиче и 22-годишният мъж продължават да са в стабилно състояние.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Великобритания в готовност за Трета световна война с Путин
Слави Трифонов поиска оставката на кмета на София заради кризата с боклука
Бивш румънски премиер: С влизането си в еврозоната България ще има конкурентно предимство пред Румъния
Българите от Великобритания масово се завръщат у нас
Ето защо няма смисъл да спестявате за пенсия след 10 години според най-богатия човек на света
ПП-ДБ ще върне мандата за съставяне на правителство веднага след връчването му
ЕК: Всички евромонети са законно платежно средство в еврозоната
Пекин застана зад Танзания и осъди външната намеса след изборите