Нови палежи на автомобили в София, този път в „Люлин”
Мистериозният подпалвач или подпалвачи, които миналата седмица на няколко пъти опожаряваха по тайна доба автомобили в столичния кв. „Младост” смениха района на действие. Три автомобила са били запалени тази нощ в кв. „Люлин” пред бл. 981, предаде БНР.
Изгорели са два леки автомобила и един бус, а марките им съответно са „Форд” и „Фиат Пунто”.
Както и при предишните случаи, пламъците са лумнали малко преди полунощ.
Така, с палежите от нощес, броят на умишлено опожарените автомобили в София става 30. Над половината от тях бяха изгорени миналата седмица – първо 10 в кв. „Младост”, после 2 в кв. „Хаджи Димитър” и след това 5 отново в кв. „Младост”.
В края на седмицата вътрешният министър съобщи, че са задържани двама заподозрени за умишлената пиромания. Случаят от тази нощ очевидно връща разследването на изходната точка.
Ключови думи
НОВ КОМЕНТАР
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Коментари
Няма въведени кометари.