Отвориха летище Пловдив

Отвориха летище Пловдив

Летище Пловдив вече е отворено за пътнически превози, предаде "Дарик". В последните два дни полетите към него бяха пренасочвани заради гъста мъгла.

От аеропорта са съобщили, че лошата видимост е попречила на самолет от Ростов да кацне тази нощ в 2,40 часа и той се е приземил в Бургас. Мъглата в района на Пловдив обаче вече се вдига.

Очаква се да пристигне чартър от Лондон на авиокомпания "Райънеър". По разписание машината ще излети обратно в 12,25 ч. Това е единственият полет за днес на летище Пловдив.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Financial Times: Мошеници доказват с AI „автентичност“ на произведения на изкуството през застрахователи
Типове поведение, които обезсмислят титлата „лидер“
Дания недоволства от избора на Тръмп на пратеник, подкрепящ американския суверенитет над Гренландия
На днешната дата, 23 декември. Рождениците днес
Президентът на Финландия пред Fox News: Остават най-трудните 5% до постигането на мирно споразумение за Украйна
Япония се готви да възобнови дейността на най-голямата атомна електроцентрала в света близо 15 години след Фукушима
Цитат на деня
Съдът възстанови възнаграждение на Мъск и той стана първият с богатство над 700 милиарда долара