Полицаи регулират движението пред училищата в София

Полицаи регулират движението пред училищата в София

Униформени полицаи ще наблюдават и регулират движението на автомобилите и пресичането на пешеходни пътеки в районите на училищата в София. Това се случва от днес – първият учебен ден за тази календарна година. Полицаите са разпределени от КАТ, за да гарантират по-добра сигурност на движението покрай учебните заведения, информира bTV.

Само за два месеца в София над 6500 шофьори са били глобени за преминаване на пешеходна пътека с висока скорост. Седем камери в седем автомобила са регистрирали нарушенията.

Най-големите нарушители са минали покрай зебрите със скорост над 120 км/ч. Повечето от хората, които веднъж са получили акт за превишена скорост, не си позволяват повторни нарушения, отбелязват от КАТ.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

На днешната дата, 1 юли. Джулай Морнинг, Свети Врач
ChatGPT е свил с една трета свободните работни места за млади специалисти във Великобритания
Американският сайт Amazon загуби правото да продава новата конзола на Nintendo
„Дългово робство“: Мъск отново разкритикува разходния законопроект на Тръмп
Зеленски поиска от Германия повече системи за противовъздушна отбрана
Modernity Yellow Party - за жълтото като символ на свободата
Времето: Посрещаме юли с високи температури, но на места и с валежи
Алигаторски Алкатраз: Тръмп открива център за задържане на мигранти насред блата, пълни с едри влечуги