Шофьор се заби с колата си в турското посолство

Общество

Шофьор на "Ауди А4" с варненска регистрация се заби с колата си в сградата на турското посолство на столичния булевард "Васил Левски" малко след 13.30 ч. днес, съобщи МВР.

Минути след това на мястото на произшествието пристигнали няколко полицейски коли и обградили тъмносиния автомобил.

Водачът, който не е пострадал от удара, е бил незабавно арестуван след което е отведен с белезници от полицейски патрул. Не се съобщава името на задържания. На този етап полицията смята, че става въпрос за неумишлена катастрофа, причинена от загуба на контрол над автомобила.

Според очевидци, движейки се по булеварда, колата рязко е завила към посолството и се забила във входа му. Двете врати на входа на сградата са изкъртени. Охраняващият дипломатическата мисия полицай се спуснал към автомобила с изваден пистолет, извел шофьора и го задържал до идването на подкреплението от негови колеги.

 

Коментари

НОВ КОМЕНТАР

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Легендарният 1200-годишен „Дъб на Робин Худ“ приключи живота си в Шеруудската гора
Крал Чарлз III ще публикува данъчните си плащания за първи път като монарх
Успешните лидери са любопитни. Ето как да вземете пример от тях
Холивудската звезда Кейт Бланшет е назначена за професор по съвременен театър в Оксфорд
Куба предприема исторически завой към икономическа либерализация
Иран: Преговорите със САЩ не могат да напреднат без мир в Ливан
На днешната дата, 22 юни. Рождениците днес
Боложан е преизбран начело на НЛП, партията затяга вътрешната дисциплина и изключва опозиционни фигури