Джони Деп и Алис Купър идват за концерт в София на 12 юни

Цитат на деня

Супергрупата Hollywood Vampires ще излезе за първи път пред българската публика с разтърсващо шоу на 12 юни. Двигателите на звездната формация - Джони Деп, Алик Купър и Джо Пери от Aerosmith ще разлюлеят столичната “Арена София” с едни от най-големите рок хитове на всички времена, а към тях ще се присъедини и китаристът на Алис Купър, Томи Хенриксен. Шоуто в София е част от европейското турне на групата, която се завръща на сцената с огромно желание за истински рок след 3-годишна пауза.

“Вече изминаха три години, откакто бяхме на турне с "Вампирите". Нямам търпение да се съберем отново с момчетата, обичам това, че съм част от групата! Моята банда е страхотна, но това да пея с Hollywood Vampires е напълно различно изживяване!”, споделя Алис Купър.

Заедно с Джо Пери и Джони Деп, той създава Hollywood Vampires в памет на рок звездите, починали през 70-те години. Техният сетлист включва едни от най-големите хитове на легенди като The Who, Led Zeppelin, David Bowie и Motörhead. Пред феновете си супергрупата ще изпълни и собствен репертоар от последния им студиен албум “Rise” (2019), който включва синглите "Heroes", "The Boogieman Surprise" и "Who’s Laughing Now”.

Американската супергрупа Hollywood Vampires е създадена през 2015 година и носи името на небезизвестния клуб на знаменитости, създаден от Алис Купър през 70-те години. Hollywood Vampires имат издадени два студийни албума с участието на гост музиканти от ранга на сър Пол Макартни, Слаш от Guns N' Roses и Браян Джонсън от AC/DC.

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Цената на дизела в Германия падна под тази на най-бюджетния бензин E10 за първи път от март
Москва пое управлението на руските активи на енергийните гиганти Uniper и Fortum
Първите автомобили Zeekr вече са в България - Еspace Auto поставят нов стандарт при електромобилите в страната
Звездите за бизнеса от 18 до 24 май: Повече търпение и поглед към дългосрочните хоризонти
Няколко големи столични квартала остават без топла вода за пет дни
БФБ може да отбележи ръст заради победата на Дара на „Евровизия“
Проучване на Делойт: Поколението Z и милениалите преосмислят кариерния успех
На днешната дата, 18 май. Международен ден на музеите