Британец продаде бизнеса си, за да се ожени 30 пъти
Личното щастие е над всичко! Вероятно така мисли британецът Алекс Пълинг, който извърши необикновена саможертва в името на любовта. Той продаде бизнеса си, за да подари на избраницата на сърцето си 30 сватбени церемонии в различни страни, разказва Metro.
Пълинг и неговата любима Лиза Грант от Йоркшир планират да направят сватбени тържества, изцяло съобразени с традициите на държавите, които ще посетят. В продължение на две години те ще посетят Китай, Южна Африка, Мароко, Таити, Канада и много други страни. Първата, „пробна” сватба ще е Манчестър.
След като завършат световното си турне, Пълинг и Грант ще се върнат в държавата, която най-много им е харесала и там ще се оженят още веднъж. Чак тогава смятат да се завърнат в родината си.
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Европейските акции поскъпват на фона на перспективите за споразумение между САЩ и Иран*
Финанси |Директори на болници взимат по-високи заплати от ръководни държавни служители
България |Шефът на Бундесбанк: ЕЦБ е готова да повиши лихвите отново през юли, ако е необходимо
Икономика |НС одобри правилата за избор на кандидати за подуправител на НЗОК
България |Бордът на „Кенеди център“ оспорва разпореждането на съда за прехване на името на Тръмп от фасадата
Свят |Илюзията за евтиното: Как алгоритмите на Shein и Temu изкривяват пазара
Компании |Времето: По-хладно и с валежи в почти цялата страна
България |Защо хората напускат работа? Всичко опира до четири думи
Мениджмънт |ЕЦБ увеличи основния лихвен процент за първи път от близо три години насам
Финанси |Системата на Кока-Кола в България допринася с 623 млн. евро към икономиката на страната
Компании | Advertorial |Тръмп твърди, че сделката за прекратяване на войната с Иран е близо. Техеран казва, че „нищо“ не е финализирано
Свят |На днешната дата, 12 юни. Рождениците днес
На днешната дата |Гигантско дълбоководно гробище на китове е открито край бреговете на Австралия
Любопитно |ADVERTORIAL
Системата на Кока-Кола в България допринася с 623 млн. евро към икономиката на страната
Компаниите от Schwarz Group ускоряват развитието на дигиталния суверенитет с миграцията на 595 000 работни пространства към Workspace by STACKIT
Коментари
Няма въведени кометари.