Българска компания се превърна в хит с приложения за iPhone
Българската софтуерна компания Cramzy съобщи, че разработените от тях приложения за iPhone/iPod Touch са били свалени над 1 милион пъти от App Store. Сред тях откриваме 18,000 Cool Jokes, която се нарежда в Топ 50 на най-даунлоудваните апликации въобще. Това прави Cramzy, съставена от двама служители на пълен работен ден, една от най-успешните компании на Балканския полуостров, занимаващи се със създаване на приложения за iPhone.
Cramzy е основана от Илия Йорданов и неговата съпруга – Мария Ангелова – в началото на 2009-та година. Оттогава насетне те се занимават изцяло с написването на най-различни софтуерни приложения за популярните продукти на Apple. На тях дължим появата на 23,000 Great Quotes,1,400 Latin Expressions, Experimenter, Chippy, A Must Go и т.н.
Ключови думи
ОЩЕ ОТ КАТЕГОРИЯТА
|
|
Шест съвета за избор на най-добрата PR агенция за вашата компания
Маркетинг |Цитат на деня
Цитат на деня |На днешната дата, 3 ноември. Ден на българския художник
На днешната дата |Все по-малко хора търсят убежище в Германия
Свят |От КНСБ предлагат друго мерило за доходите на българина
България |Шест съвета за избор на най-добрата PR агенция за вашата компания
Маркетинг |На днешната дата, 3 ноември. Ден на българския художник
На днешната дата |Интернет бе създаден тази седмица през 1969 г. - и веднага се срина
Технологии |Все по-малко хора търсят убежище в Германия
Свят |Тръмп заплаши Нигерия с военна намеса заради убийства на християни
Свят |Цитат на деня
Цитат на деня |Зеленски с пакет от мерки за подпомагане на украинците през зимата
Свят |От КНСБ предлагат друго мерило за доходите на българина
България |ADVERTORIAL
Кредитните карти на Fibank вече предлагат разсрочване на вноски без оскъпяване
Интер Експо Център представя изцяло обновен конгресен етаж и модернизирани изложбени зали – ново ниво в организацията на събития у нас
Коментари
Няма въведени кометари.