Най-дразнещите съобщения във Facebook

Най-дразнещите съобщения във Facebook

Самохвалковците са сред най-недолюбваните и дразнещи потребители във Facebook. Съобщения с такъв тип съдържание са посочени като най-дразнещи от 25% от посетителите на най-голямата социална мрежа, съобщава The Independent. Данните са от специално изследване, посветено на емоциите в Facebook, проведено от британския ритейл портал PromotionalСodes.

Масови негативни оценки предизвикват и романтичните постове, особено ако са посветени на половинката. 26% от респондентите в изследването казват, че се дразнят от сантиментално настроените хора в мрежата.

На трето място са тези, които използват Facebook-територията предимно, за да се оплакват от живота – те предизвикват недоволството на 22% от запитаните.

Любителите на прекалено честото обновяване на онлайн статуса си не са по душата на 19% от анкетираните. В немилост са още фитнес маниаците и тези, които прекаляват с демострацията на обожанието си към животни.

Изданието, провело изследването, не уточнява броят на участниците в изследването. По последни данни потребителите на Facebook наброяват 829 млн.души.

Малко по-рано тази година, през юли излезе подобно проучване, посветено на най-дразнещите снимки в социалната мрежа. Оказа се, че начело тук са т.нар. релфи кадри – автопотрети с любимия човек.

 

Ключови думи

Коментари

НАЙ-НОВО

|

НАЙ-ЧЕТЕНИ

|

НАЙ-КОМЕНТИРАНИ

Прашутистът, който скочи от стратосферата, загина при полет с парапланер
Словакия ще спре да блокира одобрението на 18-ия пакет от санкции на ЕС срещу Русия
NATO се готви за едновременен конфликт с Русия и Китай през следващите две години
На днешната дата, 18 юли. 188 години от рождението на Васил Левски
Може ли Европа отново да стане привлекателна за инвеститорите?
Спряха шести блок на АЕЦ "Козлодуй" за планиран ремонт
Тръмп нареди на правосъдното министерство да предостави още документи по случая с Епстийн
Бившата номер едно в световния тенис Мария Шарапова продава къщата си в САЩ за 25 милиона долара